Bourns CR2010-JW-431ELF
Res Thick Film 2010 430 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns CR2010-JW-431ELF.
Burklin Elektronik
Arrow Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.25%
SymboleEmpreinte
Télécharger
Pièces détachées
PanasonicERJ-12ZYJ431U
ERJ Series 2010 430 Ohm 0.75 W ±5 % ±200 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Surface Mount Thick Film Chip Resistor 2010 Case 470 Ohms 5% Tolerance 200 PPM
Res Thick Film 2010 430 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Surface Mount Thick Film Chip Resistor 2010 Case 430 Ohms 5% Tolerance 200 PPM
PanasonicERJ-12ZYJ471U
Res Thick Film 2010 470 Ohm 5% 3/4W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-12ZYJ391U
Res Thick Film 2010 390 Ohm 5% 3/4W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Descriptions
Descriptions de Bourns CR2010-JW-431ELF fournies par ses distributeurs.
Resistor, thick film, SMD 2010 (5025), 430 Ω, 0.5 W, ±5 %, CR2010-JW-431ELF
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 430ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
2010 (5025Metric) FIXED RESISTOR CR2010 0.197Lx0.098W 5.00mmx2.50mm 0.5W 1/2W 430Ohm ±200ppm/C