Bourns CR2010-JW-222ELF
500mW Thick Film Resistors 200V ±200ppm/℃ ±5% 2.2kΩ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns CR2010-JW-222ELF.
JRH Electronics
Electro Sonic
X-ON
Tendance sur 3 mois:
-8.01%
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Pièces détachées
PanasonicERJ-12ZYJ222U
Res General Purpose Thick Film 2010 2.2k Ohm 5% 3/4W ±200ppm/°C Molded Emboss T/R
PanasonicERJ-12ZYJ242U
Resistor, thick film, SMD 2010 (5025), 2.4 kΩ, 0.75 W, ±5 %, ERJ12ZYJ242U
PanasonicERJ-12ZYJ202U
ERJ FIXED RESISTOR 2010 (5025Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 2kOhm 0.75W 3/4W
Yageo GroupRC2010JK-072K2L
750mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% 2.2kΩ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2010JK-072KL
750mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 2kΩ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2010JK-072K4L
Res Thick Film 2010 2.4K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Descriptions
Descriptions de Bourns CR2010-JW-222ELF fournies par ses distributeurs.
Res Thick Film 2010 2.2K Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Resistor, thick film, SMD 2010 (5025), 2.2 kΩ, 0.5 W, ±5 %, CR2010-JW-222ELF
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 2200ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
2010 (5025Metric) FIXED RESISTOR CR2010 0.197Lx0.098W 5.00mmx2.50mm 0.5W 1/2W 2.2kOhm ±200ppm/C
Resistor, 2K2, 0.5W, 5%, Thick Film,; Resistance:2.2Kohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:500Mw; Resistor Case/Package:2010 [5025 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:General Purpose; Voltage Rating:200V Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. CR2010-JW-222ELF