Bourns CR0603AFX-1911EAS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 1910ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Production
Page du fabricant
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns CR0603AFX-1911EAS.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2019-05-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Bourns CR0603AFX-1911EAS fournies par ses distributeurs.
RESA-AS 0603 1K91 1% 100MW TC100