Bourns CR0402AFX-3303GAS
63mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 330kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns CR0402AFX-3303GAS.
IHS
Datasheet11 pagesIl y a 4 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2019-05-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Descriptions
Descriptions de Bourns CR0402AFX-3303GAS fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 330000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Resa-As 0402 330K 1% 63Mw Tc100 /Tape & Reel - 7" Reel |Bourns, Inc. CR0402AFX-3303GAS
RES SMD 330K OHM 1% 0402