Bourns CMH322522-1R0KL
Inductor RF Chip Shielded Wirewound 1uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 0.4A 0.7Ohm DCR 1210 T/R
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns CMH322522-1R0KL.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 5 ans
JRH Electronics
Electro Sonic
_legacy Avnet
Arrow Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-7.31%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-06-08
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2025-04-30
LTD Date2025-10-30
Pièces détachées
Ind Chip Molded Wirewound 1uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor 400mA 1210 T/R
Inductor Chip Wirewound 1uH 10% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 0.45A 0.5Ohm DCR 1812 T/R
Ind General Purpose Chip Wirewound 1uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 230mA 1210 T/R
General Purpose Inductor, 1uH, 10%, 1 Element, SMD, 1812
General Purpose Inductor, 1uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 1608/0603
General Purpose Inductor, 1uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Descriptions
Descriptions de Bourns CMH322522-1R0KL fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 1uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
7.96MHz 120MHz 400mA 30@7.96MHz 1¦ÌH 700m¦¸ ¡À10% 1210 3.2mm*2.5mm*2.4mm
FIXED IND 1UH 400MA 700 MOHM SMD
Ind3.2X2.5X2.2Mm,1Uh10%0.4A, shdsmd /Tape & Reel - 7" Reel Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. CMH322522-1R0KL
400mA 1uH ±10% 1210 Power Inductors ROHS