Bourns CMF-RL55A-10-0
PTC Resettable Fuse 0.05A(hold) 0.1A(trip) 220VAC 3A 0.1s Radial 7.5 X 5.6mm Bulk
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns CMF-RL55A-10-0.
Master Electronics
Datasheet3 pagesIl y a 3 ans
Datasheet2 pagesIl y a 11 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Burklin Elektronik
_legacy Avnet
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.10%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2007-10-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PTC Resettable Fuse 0.05A(hold) 0.1A(trip) 230VAC 3A 0.1s Radial 7.5 X 5.6mm Bag
Radial 2 THROUGH HOLE MOUNT PTC THERMISTOR (Type) PTC Resettable Fuse 63V 50mA 4mm 25%
PTC RESETTABLE 50MA 63V RAD
BournsMF-R005-0
PTC Resettable Fuse 0.05A(hold) 0.1A(trip) 60V 40A 0.22W 5s 7.3Ohm Radial 8 X 3.1mm Bulk Automotive AEC-Q200
BournsMF-R005-2
PTC Resettable Fuse 0.05A(hold) 0.1A(trip) 60V 40A 0.22W 5s 7.3Ohm Radial 8 X 3.1mm T/R Automotive
LittelfuseRF2577-000
PTC Resettable Fuse 0.05A(hold) 0.1A(trip) 60VDC 40A 0.22W 5s 7.3Ohm Radial 8 X 3mm Bag
Descriptions
Descriptions de Bourns CMF-RL55A-10-0 fournies par ses distributeurs.
PTC fuse, self-resetting, radial, 230 V (AC), 3 A, 100 mA (trip), 50 mA (hold), CMF-RL55A-10-0
Radial Resettable Fuse, PPTC, CMF-RL, 230 VAC, 50 mA, 100 mA, 100 ms, Round
PTC Resettable Fuse, 55ohm, Through Hole Mount