Bourns CM453232-R33KL
330 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 605 mA 280mOhm Max 1812 (4532 Metric)
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns CM453232-R33KL.
JRH Electronics
Tendance sur 3 mois:
-13.50%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-06-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Ind Chip Molded Bobbin Core 330nH 10% 25.2MHz 40Q-Factor Ferrite 605mA 1812 T/R
General Purpose Inductor, 0.33uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
Inductor RF Wirewound 0.33uH 10% 25MHz 45Q-Factor Ceramic 0.5A 1.05Ohm DCR 1008 T/R
Ind Chip Shielded Multi-Layer 330nH 10% 25MHz 25Q-Factor Ferrite 500mA 0603 Paper T/R
TAIYO YUDENLK1005R33K-T
Ind Chip Shielded Multi-Layer 330nH 10% 25MHz 10Q-Factor Ferrite 25mA 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.33uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0402
Descriptions
Descriptions de Bourns CM453232-R33KL fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 0.33uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
Inductor General Purpose Chip Wirewound 0.33uH 10% 25.2MHz 40Q-Factor Ferrite 0.605A 0.28Ohm DCR 1812 T/R
25.2MHz 165MHz 605mA 40@25.2MHz 330nH 280m¦¸ ¡À10% 1812 4.5mm*3.2mm*3.4mm
CM45 1812 (4532Metric) 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm 330nH
FIXED IND 330NH 605MA 280MOHM SM
Bourns Part Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. CM453232-R33KL
605mA 330nH ±10% 1812 Power Inductors ROHS