TDK MLF1005VR33KT000
General Purpose Inductor, 0.33uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0402
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK MLF1005VR33KT000.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 7 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-22.81%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
TAIYO YUDENLK1005R33K-T
Ind Chip Shielded Multi-Layer 330nH 10% 25MHz 10Q-Factor Ferrite 25mA 0402 T/R
Inductor, ferrite,330Nh,10+% Tol,10-% Tol,0603-Case |Bourns, Inc. CS160808-R33K
General Purpose Inductor, 0.33uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Inductor RF Wirewound 0.33uH 10% 25MHz 45Q-Factor Ceramic 0.5A 1.05Ohm DCR 1008 T/R
Inductor 0.33uH 10% 0402 2-Pin Surface Mount
Descriptions
Descriptions de TDK MLF1005VR33KT000 fournies par ses distributeurs.
Inductor General Purpose Shielded Multi-Layer 0.33uH 10% 25MHz 15Q-Factor Ferrite 0.14A 1.05Ohm DCR 0402 T/R
1Mm X 0.5Mm X 0.5Mm, -55 To +125 Degc, 140Ma, 0.33 H, 1.05/Tape And Reel |Tdk MLF1005VR33KT000
25MHz 230MHz 140mA 15@25MHz 330nH 1.05¦¸ ¡À10% 0402 1mm*500¦Ìm*550¦Ìm
MLF 0402 (1005Metric) 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 330nH
FIXED IND 330NH 140MA 1.05OHM SM
SMD / SMT Inductors (Coils), L=0.33μH, L x W x T :