Bourns CM322522-6R8JL
Inductor General Purpose Chip Wirewound 6.8uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 0.18A 1.8Ohm DCR 1210 T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns CM322522-6R8JL.
Tendance sur 3 mois:
+1.94%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2008-11-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
Inductor General Purpose Unshielded Wirewound 6.8uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor 180mA 1210 T/R
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 6.8uH 5% 7.96MHz 30 Q-Factor Ferrite 180mA T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 6.8uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 180mA 1.8Ohm DCR 1210 Automotive T/R
TAIYO YUDENLBM2016T6R8J
Inductor RF Wirewound 6.8uH 5% 7.96MHz 25Q-Factor Ferrite 0.24A 1.261Ohm DCR 0806 T/R
RF Choke Bobbin Core 6.8uH 5% 7.9MHz 40Q-Factor Ferrite 0.47A 0.45Ohm DCR AXL Bag
Inductor RF Wirewound 6.8uH 5% 7.9MHz 20Q-Factor Ferrite 0.36A 3Ohm DCR 1008 T/R
Descriptions
Descriptions de Bourns CM322522-6R8JL fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 6.8uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
7.96MHz 45MHz 150mA 30@7.96MHz 6.8¦ÌH 1.8¦¸ ¡À5% 1210 , 3.2mm*2.5mm*2.2mm
Magnetics - Chip Inductor /Tape & Reel - 7" Reel Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. CM322522-6R8JL
FIXED IND 6.8UH 150MA 1.8OHM SMD
CM322522 Nonstandard 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 6.8muH