Bourns CM322522-560KL
Inductor General Purpose Chip Wirewound 56uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 70mA 8Ohm DCR 1210 T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns CM322522-560KL.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 4 ans
Electro Sonic
_legacy Avnet
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+186%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-01-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 56uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Inductor RF Chip Shielded Multi-Layer 56uH 10% 2MHz 35Q-Factor Ferrite 4mA 2.8Ohm DCR 0805
Descriptions
Descriptions de Bourns CM322522-560KL fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 56uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
Inductor, ferrite,56Uh,10+% Tol,10-% Tol,1209-Case Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. CM322522-560KL
2.52MHz 15MHz 70mA 30@2.52MHz 56¦ÌH 8¦¸ ¡À10% 1210 , 3.2mm*2.5mm*2.2mm
70mA 56uH ±10% 1210 Power Inductors ROHS
CM322522 Nonstandard 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 56muH