Bourns 9250A-561-RC
Ind RF Choke Shielded/Molded 560nH 10% 25MHz 43Q-Factor Ferrite 490mA AXL Bag
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns 9250A-561-RC.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 6 ans
_legacy Avnet
DigiKey
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginVietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-12-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
API Delevan1641-561K
General Purpose Inductor, 0.56uH, 10%, 1 Element, Phenolic-Core
API Delevan1641R-561K
API DelevanS1210R-561K
INDUCTOR, RF, IND 0.56UH, TOL+/-10%,CUR 619MA, SMT, CASE 1210,DCR 0.5 OHMS, SRF 200MHZ
Ind RF Choke Bobbin Core 560nH 10% 25MHz 40Q-Factor Ferrite 950mA AXL Bag
General Purpose Inductor, 0.56uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
General Purpose Inductor, 0.56uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Descriptions
Descriptions de Bourns 9250A-561-RC fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 0.56uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
FIXED IND 560NH 490MA 330MOHM TH
Ind4.11X10.41Mm,0.56Uh10%0.49A,non-Shdth /Bulk, Bag Packaging Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller 9250A-561-RC
490mA 560nH Color Circle Coils Inductor ±10% 490mA 43@25MHz Plugin,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS