Bourns 4609X-101-220LF
Res Thick Film NET 22 Ohm 2% 1.13W ±250ppm/°C BUS Conformal 9-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns 4609X-101-220LF.
Newark
Datasheet3 pagesIl y a 6 ans
Tendance sur 3 mois:
-0.97%
Introduction Date1999-05-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
10-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.998Lx0.098W 25.35mmx2.49mm 1.25W 22Ohm ±250ppm/C
6-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.598Lx0.098W 15.19mmx2.49mm 750mW 22Ohm ±250ppm/C
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 22ohm, 100V, 2% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
CTS Components77083220P
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/Thick Film, 1.1W, 22ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Bourns 4609X-101-220LF fournies par ses distributeurs.
Avnet Japan
9-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.898Lx0.098W 22.81mmx2.49mm 1.13W 22Ohm ±250ppm/C
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 1.13W, 22ohm, 100V, 2% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Resistor Network, 22R; Resistance:22Ohm; Product Range:4600X Series; No. Of Elements:8Elements; Network Circuit Type:Bussed; Resistor Case Style:Sip; No. Of Pins:9Pins; Voltage Rating:100V; Power Rating Per Element:200Mw; Resistance Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 4609X-101-220LF