Bourns 4604X-102-681LF
4-SIP Array/network Resistor 4600X 0.398LX0.098W 10.11MMX2.49MM 500MW 680 Ohm ±100PPM/C
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns 4604X-102-681LF.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 5 ans
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-2.94%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.50
Introduction Date1999-05-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 680ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 6010
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.25W, 680ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Thick Film NET 680 Ohm 2% 1.13W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 9-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
CTS Components770101681P
Res Thick Film NET 680 Ohm 2% 1.4W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
CTS Components77081681P
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/Thick Film, 1.1W, 680ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 8010
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/Thick Film, 1.1W, 680ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Bourns 4604X-102-681LF fournies par ses distributeurs.
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 680ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 4010
2 ±2% 680Ω 300mW ±100ppm/℃ SIP-4 Resistor Networks, Arrays ROHS
Array/Network Resistor Isolated
Thick Film Conformal Coated Network Resistors
RESISTOR, 680 OHMS, 0.5 W, 2 %, 100 V (MAX.)
680¦¸ ¡À2% ¡À100ppm/¡æ 300mW SIP-4 10.11mm*2.49mm*5.08mm