Bourns 4604X-101-472LF
Res Thick Film NET 4.7K Ohm 2% 1/2W ±100ppm/°C BUS Conformal 4-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns 4604X-101-472LF.
Electro Sonic
Burklin Elektronik
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.33%
Pièces détachées
Res Thick Film NET 4.7K Ohm 2% 3/4W ±100ppm/°C ISOL Conformal 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Res Thick Film NET 4.7K Ohm 2% 3/4W ±100ppm/°C BUS Conformal 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Resistor Thick Film NET 4.7K Ohm 2% 1.25W ±100ppm/C BUS Conformal 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
CTS Components77063472P
Res Thick Film NET 4.7K Ohm 2% 0.8W ±100ppm/C ISOL Conformal Coated 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
CTS Components77061512P
Res Thick Film NET 5.1K Ohm 2% 0.8W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Descriptions
Descriptions de Bourns 4604X-101-472LF fournies par ses distributeurs.
Avnet Japan
4-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.398Lx0.098W 10.11mmx2.49mm 500mW 4.7kOhm ±100ppm/C
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 4700ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 4010
Res N/W, Bussed, 4K7, 0.2W, Sip; Resistance:4.7Kohm; Product Range:4600X Series; No. Of Elements:3Elements; Network Circuit Type:Bussed; Resistor Case Style:Sip; No. Of Pins:4Pins; Voltage Rating:100V; Power Rating Per Element:200Mw;rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 4604X-101-472LF