Bourns 4306R-101-681
Res Thick Film NET 680 Ohm 2% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C BUS Molded 6-Pin SIP Pin Thru-Hole
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns 4306R-101-681.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 6 ans
JRH Electronics
Arrow Electronics
DigiKey
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginCosta Rica
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.50
Introduction Date1998-11-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Res Thick Film NET 680 Ohm 2% 3/4W ±100ppm/°C BUS Conformal 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Res Thick Film NET 680 Ohm 2% 0.63W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 5-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
7-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.698Lx0.098W 17.73mmx2.49mm 680Ohm ±100ppm/C ±2%
CTS Components77083681P
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/Thick Film, 1.1W, 680ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Bourns 4306R-101-681 fournies par ses distributeurs.
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 680ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 5808
5 ±2% 680Ω 200mW ±100ppm/℃ SIP-6 Resistor Networks, Arrays ROHS