Bourns 4306R-101-330LF
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 33ohm, 100V, 250ppm/Cel, Through Hole Mount, 5808
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns 4306R-101-330LF.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 6 ans
Electro Sonic
Arrow Electronics
Introduction Date2006-04-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
6-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.598Lx0.098W 15.19mmx2.49mm 33Ohm ±250ppm/C ±1Ohm
Res Thick Film NET 33 Ohm 2% 1.25W ±250ppm/°C ISOL Conformal 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Res Thick Film NET 33 Ohm 1 Ohm 1.25W ±250ppm/C ISOL Molded 10-Pin SIP Pin Thru-Hole
CTS Components770103330P
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/Thick Film, 1.4W, 33ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Bourns 4306R-101-330LF fournies par ses distributeurs.
5 33Ω 200mW ±250ppm/℃ SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS