Bourns 3313S-1-102E
Trimmer, Cermet, 0.125W, 1000ohm, 200V, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s), 1514
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns 3313S-1-102E.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 3 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
Master Electronics
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-17.35%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
Trimmer, Cermet, 0.125W, 1000ohm, 200V, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s), 1413
TT Electronics22AR1KLFTR
Trimmer, Cermet, 0.1W, 1000ohm, 50V, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s), 1110
Trimmer, Single Turn, Cermet, Top Adjust, 1 kohm, Surface Mount, 1 Turns
Res Cermet Trimmer 1K Ohm 20% 1/4W 1(Elec)/1(Mech)Turn 2.5mm (5 X 5.5 X 2.7mm) J-Hook SMD T/R
TT Electronics23AR1KLFTR
Trimmer, Cermet, 0.25W, 1000ohm, 200V, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s), 2018
Descriptions
Descriptions de Bourns 3313S-1-102E fournies par ses distributeurs.
SMD Single-Turn Trimmer Potentiometers 3mm HOR ADJ 1K OHM
±20% ±100ppm/℃ 125mW 1kΩ Potentiometers, Variable Resistors ROHS
Res Cermet Trimmer 1K Ohm 20% 0.125W(1/8W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 1.93mm (3.61 X 3.71 X 5.35mm) J-Hook SMD T/R Automotive AEC-Q200
TRIMMER - SMD 3MM SQ ST CERMET
TRIMMER 1KOHM 0.125W J LEAD SIDE
TRIMPOT 1.0K OHM 3MM SQ CER ST
3MM SMD TRIMMING POT,1TURN, CERMET,1K
1K¦¸ ¡À20% 125mW ¡À100ppm/¡æ 3.61mm*4.05mm*5.35mm
Res, Trimmer, Side Adj, 1K, 1Turn, Smd; Trimmer Type:Single Turn; Element Material:Cermet; Adjustment Type:Side Adjust; Track Resistance:1Kohm; Potentiometer Mounting:Surface Mount; No. Of Turns:1Turns; Product Range:3313 Series Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 3313S-1-102E