Bourns 2100LL-391-H-RC
Inductor, Toroidal /Box Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller 2100LL-391H-RC
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns 2100LL-391-H-RC.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 7 ans
Factory Futures
Tendance sur 3 mois:
-19.74%
Introduction Date2006-06-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
Bourns2219-H-RC
Ind High Current Wirewound 390uH 15% 1KHz 2.5A Toroid
Bourns2219-V-RC
Inductor High Current Toroid 390uH/235.3uH 15% 1KHz 2.5A 0.18Ohm DCR RDL
Inductor, Toroidal /Tray Packaging Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller 2200HT-391V-RC
API Delevan4922R-32L
Inductor Power Molded/Unshielded Wirewound 390uH 15% 1KHz Ferrite 0.38A 2.73Ohm DCR 4922 T/R
API Delevan4922-32L
General Purpose Inductor, 390uH, 15%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4922
API Delevan2474R-32L
General Purpose Inductor, 390uH, 15%, 1 Element, Ferrite-Core
Descriptions
Descriptions de Bourns 2100LL-391-H-RC fournies par ses distributeurs.
Ind High Current Toroid 390uH 15% 1KHz 2.4A RDL
FIXED IND 390UH 2.4A 112 MOHM TH
General Purpose Inductor, 390uH, 15%, 1 Element
2100LL Radial Horizontal (Open) 0.860Dia 21.84mm 390muH
2.4A 390uH ±15% Plugin,D=21.8mm Power Inductors ROHS
1KHz 2.4A 390¦ÌH 112m¦¸ ¡À15% , 21.84mm*11.43mm
2100 INDUCTOR 390UH 2.4A HORIZ