Bivar PLP1-625-F
Rigid Panel Mount (Rear) 3 mm Round Lens Flat Face 0.625 in. Light Pipe
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bivar PLP1-625-F.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 13 ans
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Toby Electronics
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+33.63%
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2012-10-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Dialight515-1061F
515-1061F, PCB MOUNTED 2-WAY RIGHT ANGLE LED LIGHT PIPE, BI-LEVEL CLEAR DOME LENS
LED; Yellow; 1000mcd; 0.232In.; T 1-3/4; 150mA; 2.1V; 30deg; 590nm; Clear; 105m
Single Color LED, Super Red, Water Clear, T-1 3/4, 5mm
SSL-LXA228GC-TR11, QUASARBRITE SERIES GREEN LED, 565 NM, ROUND LENS SMD PACKAGE
CML 25P-306C PLC T-2 9/16-27 Transparent Clear Dome Part of the VCC Family of Products
Rigid Panel Mount (Rear) 3 mm Round Lens 0.250 in. Light Pipe
Descriptions
Descriptions de Bivar PLP1-625-F fournies par ses distributeurs.
BIVAR PLP1-625-F LIGHT PIPE, SINGLE, CIRCULAR, PANEL
LED Light Pipe Round Vertical Clear Rigid Bag
LIGHT PIPE T1 .625 FLAT PNL MNT
3MM LIGHT PIP FLAT LENS 15.9MM
Light Pipe, Single, Circular, Panel; Longitud:0.625"; Luz, Perfil Del Conducto:Circular With Flat Top; Núm. De Conductos De Iluminación:1; Luz, Color De Conducto:Transparent; Luz, Montaje Del Conducto:Press Fit, Panel |Bivar PLP1-625-F