Bel Fuse 0679L0375-01
Electric Fuse, Very Fast Blow, 0.375A, 125VAC, 125VDC, 50A (IR), Surface Mount, 2410
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bel Fuse 0679L0375-01.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 3 ans
Master Electronics
element14 APAC
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-2.84%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.10.00.40
Introduction Date2015-12-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Schurter3413.0112.22
Fuse Chip Very Fast Acting 0.375A 125V SMD Solder Pad 1206 Glass T/R cULus
Bel Fuse0679-0375-01
Bel FuseSST 375-1K
SMD Fuse, Slow Blow, 375 mA, 125 VAC, 125 VDC, 2410 [6125 Metric], SST
Bel FuseC1Q 375
Electric Fuse, Very Fast Blow, 0.375A, 125VAC, 63VDC, 100A (IR), Surface Mount, 1206
Littelfuse251.375L
Electric Fuse, Very Fast Blow, 0.375A, 125VAC, 125VDC, 50A (IR), Through Hole, AXIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
Descriptions
Descriptions de Bel Fuse 0679L0375-01 fournies par ses distributeurs.
Fuse Chip Fast Acting 0.375A 125V SMD Solder Pad 2410 Ceramic T/R Automotive
SMD Fuse, Fast Acting, 375 mA, 125 VAC, 125 VDC, 2410 [6125 Metric], 0679L
2-SMD Square End Block 0679L Surface Mount cURus Board Mount (Cartridge Style Excluded) Fuse 50A AC 300A DC 375mA 330mOhm -55C~125C
Fuse, Smd, 0.375A, Fast Acting, 2410; Fuse Current:375Ma; Product Range:0679L Series; Voltage Rating Vac:125V; Voltage Rating V Dc:125V; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Case Style:2410; Breaking Capacity Current Ac:50A; Rohs Compliant: Yes |Bel Fuse Circuit Protection 0679L0375-01