Banner WLAW275X180EQ
Area Light, Encapsulated, Led, White, 275MM X 180MM, 12-30VDC, IP69K, Qdc, 51235
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Banner WLAW275X180EQ.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet4 pagesIl y a 13 ans
Descriptions
Descriptions de Banner WLAW275X180EQ fournies par ses distributeurs.
LED LIGHT BAR, COOL WHITE, 28.8W, 30VDC, 272.7MM; Light Color:Cool White; Lumen Output:1650lm; Power Rating:28.8W; Supply Voltage:30VDC; Light Bar Length:272.7mm; IP Rating:IP67, IP68, IP69K; Product Range:WLA Series RoHS Compliant: Yes