Aries 28-6513-10H
IC Socket, DIP28, 28 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 15.24mm Row Spacing, Solder
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Aries 28-6513-10H.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 7 ans
Datasheet1 pageIl y a 10 ans
Future Electronics
Mouser
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
IC Socket, DIP38, 28 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 7.62mm Row Spacing, Solder
IC Socket, DIP28, 28 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 15.24mm Row Spacing, Surface Mount
IC Socket, DIP28, 28 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 7.62mm Row Spacing, Solder
TE Connectivity2-1571552-9
Conn DIP Socket SKT 28 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Tube
Descriptions
Descriptions de Aries 28-6513-10H fournies par ses distributeurs.
DIP/SIP Sockets LO-PRO FILE COLLET SOLDER TAIL 28 PINS
28 Position DIP Socket Gold
CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD