Aries 20-350000-11-RC
350000 Series 20 Pin 7.62mm Pitch DIP Socket Adapter
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Aries 20-350000-11-RC.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 11 ans
Datasheet1 pageIl y a 11 ans
Future Electronics
Factory Futures
Mouser
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.27%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
TE Connectivity2-1571994-0
CONN, IC SOCKET, SIP,20,CLOSED,500 SERIES, SOLDER,0.1" PIN SPCNG, STRAIGHT,3A
DUAL IN-LINE SOCKET, DIP, 20 OPEN, THRU-HOLE 0.3", SOLDER TAIL, 3A, 110 SERIES
Board Connector, 20 Contact(s), 1 Row(s), Female, Straight, Solder Terminal, Socket
TE Connectivity3-1437530-5
IC Socket, SIP; Screw Machine; Standard; 20; Beryllium Copper; Gold; 0.125 in.
IC Socket, DIP20, 20 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 7.62mm Row Spacing, Surface Mount
IC Socket, SIP20, 20 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 0.1mm Row Spacing, Solder
Descriptions
Descriptions de Aries 20-350000-11-RC fournies par ses distributeurs.
Correct-A-Chip IC Socket Adapters SOIC DIP ADAPTER
Conn SOIC-DIP Adapter RCP 20 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole