API Delevan S4924-332K
General Purpose Inductor, 3.3uH, 10%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 5225
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour API Delevan S4924-332K.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 0 an
DigiKey
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1998-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Ind RF Choke Shielded/Molded 3.3uH 10% 7.9MHz 44Q-Factor Ferrite 480mA AXL Bag
API Delevan1641R-332K
INDUCTOR, RF, IND 3.3UH, TOL +/-10%, CUR 490MA, AXIAL, DCR 0.35 OHMS, SRF 85MHZ
API Delevan1641-332K
General Purpose Inductor, 3.3uH, 10%, 1 Element, Iron-Core
API Delevan2890R-08K
General Purpose Inductor, 3.3uH, 10%, 1 Element, Phenolic-Core
General Purpose Inductor, 3.3uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 2012/0805
TAIYO YUDENLK16083R3K-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 3.3uH 10% 10MHz 35Q-Factor Ferrite 0.03A 1.3Ohm DCR 0603 T/R
Descriptions
Descriptions de API Delevan S4924-332K fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 3.3UH 1.045A 350 MOHM