API Delevan S1210R-563K
General Purpose Inductor, 56uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour API Delevan S1210R-563K.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 0 an
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.17%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-02-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Ind RF Choke Shielded/Molded 56uH 10% 2.5MHz 50Q-Factor Ferrite 190mA AXL Bag
API Delevan1641R-563K
Inductor; RF; Ind 56uH; Tol +/-10%; Cur 194mA; Axial; DCR 2.23 Ohms; SRF 25MHz
API Delevan1641-563K
General Purpose Inductor, 56uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Ind RF Choke 56uH 10% 2.5MHz 45Q-Factor Ferrite 145mA AXL Bag
API Delevan1210-563K
General Purpose Inductor, 56uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD
Inductor General Purpose Chip Wirewound 56uH 10% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 0.135A 5.5Ohm DCR 1812 T/R
Descriptions
Descriptions de API Delevan S1210R-563K fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 56UH 160MA 6.3 OHM SMD