API Delevan S1210R-104J
General Purpose Inductor, 100uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour API Delevan S1210R-104J.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 0 an
Future Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1998-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 100uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
API Delevan1812-104J
Ind RF Choke Wirewound 100uH 5% 2.5MHz 25Q-Factor Iron 139mA AXL
API Delevan1537R-76J
FIXED IND 100UH 151MA 4.5 OHM TH
API Delevan1537-76J
Ind General Purpose Chip Wirewound 100uH 5% 2.52MHz 40Q-Factor Ferrite 110mA 1812 T/R
Descriptions
Descriptions de API Delevan S1210R-104J fournies par ses distributeurs.
Inductor RF Shielded Wirewound 100uH 5% 2.5MHz 40Q-Factor Ferrite 0.127A 10Ohm D
FIXED IND 100UH 127MA 10 OHM SMD
100 UH 5% SHIELDED