API Delevan S1210-472J
General Purpose Inductor, 4.7uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour API Delevan S1210-472J.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 0 an
Future Electronics
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+69.38%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1998-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
API Delevan1812R-472J
General Purpose Inductor, 4.7uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
API DelevanS1210R-472J
API Delevan1812-472J
Ind Chip Molded Bobbin Core 4.7uH 5% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 315mA 1812 T/R
General Purpose Inductor, 4.7uH, 5%, 1 Element, Ceramic-ferrite-Core, SMD, 1008
Descriptions
Descriptions de API Delevan S1210-472J fournies par ses distributeurs.
S1210 Series 4.7 uH ±5 % Tolerance 402 mA Surface Mount Shielded RF Inductor
FIXED IND 4.7UH 402MA 1 OHM SMD
1.2 UH 10% SHIELDED