API Delevan PTKM100-121H
General Purpose Inductor, 100uH, 10%, 1 Element, Ferrous Alloy-Core
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour API Delevan PTKM100-121H.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 0 an
Future Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2000-11-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Ind High Current Choke Bobbin Core 100Uh 10% 1Khz Ferrite 4A Rohs Compliant: Yes
Inductor Power Drum Core 100uH 10% 100KHz Ferrite 10A 0.08Ohm DCR RDL
Inductor Power Drum Core 100uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 4A 0.08Ohm DCR RDL
API DelevanDC780R-104K
DC780R Series 100 uH 4 A ±10 % 80 mOhm Radial Unshielded Wirewound Inductor
API DelevanPTHF100-50
Fixed Inductors 100uH 10% .055ohm VertMnt Toroid Choke
API DelevanPTKM100-50SM
General Purpose Inductor, 100uH, 10%, 1 Element, Ferrous Alloy-Core, SMD, 7067
Descriptions
Descriptions de API Delevan PTKM100-121H fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 100UH 3.24A 65 MOHM TH
Radial Leaded, Horizontal Mount Toroidal Choke, 100 uH , +/- 10%