API Delevan 1025R-20J
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Axial WIRE fixed air core inductor 125C 230MHz 1Ohm 1muH
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour API Delevan 1025R-20J.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 0 an
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+3.34%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Inductor RF Wirewound 1uH 5% 25.2MHz 35Q-Factor Ferrite 0.37A 1.75Ohm DCR 1008 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 1uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 400mA 700mOhm DCR 1210 T/R
Ind Chip Wirewound 1uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 400mA 1210 Blister Plastic T/R
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 1uH ±5% 7.96MHz 30 Q-Factor Ferrite 400mA T/R
General Purpose Inductor, 1uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
Inductor RF Chip Wirewound 1uH 5% 25MHz 35Q-Factor Ceramic 370mA 1.8Ohm DCR 1008 T/R
Descriptions
Descriptions de API Delevan 1025R-20J fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 1uH, 5%, 1 Element, Phenolic-Core
FIXED IND 1UH 390MA 1 OHM TH
Fixed Inductors 1uH 5% 1ohm Molded Unshield Coil