APEM QS83XXHY220
Single Color LED, Hyper Bright Yellow, Daylight, T-4, 10mm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM QS83XXHY220.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 3 ans
Datasheet5 pagesIl y a 6 ans
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.28%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2012-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM QS83XXHY220 fournies par ses distributeurs.
LED Indicator;8mm;Plastic;Snap-In;Panel Mount;Fixed;Hyper Yellow;220VAC;Wire
APEM 8 mm Fixed Light Hyper Bright White 220 VAC indicator with Wire Terminals
APEM QS83XXHY220 LED Indicator Light Yellow 230V AC
QS Series snap in Panel mount LED indica
INDICATOR, LED PANEL MNT, 8MM, YELLOW
Led Panel Mount Indicator, Snap-In, Yellow, 8 Mm, 220 Vac, 3 Ma, 380 Mcd, Not Rated Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. QS83XXHY220
8 mm dia snap-in LED indicator
LED PNL IND YLW DIFF 10MM LEADS
INDICATOR 8MM FIXED HI YEL 220V