APEM QS81XXHY110
Led Indicator 8MM Plastic Snap-in Panel Mount Fixed Hyper Yellow 110VAC Solder
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM QS81XXHY110.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 3 ans
Datasheet5 pagesIl y a 8 ans
Newark
Farnell
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM QS81XXHY110 fournies par ses distributeurs.
Led Panel Mount Indicator, Snap-In, Yellow, 8 Mm, 110 Vac, 6 Ma, 380 Mcd, Not Rated Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. QS81XXHY110
INDICATOR, LED PANEL MNT, 8MM, YELLOW; LED Colour: Yellow; Operating Voltage: 110VAC; Mounting Hole Dia: 8mm; Forward Current If: 6mA; Luminous Intensity: 380mcd; IP / NEMA Rating: Not Rated; Product Range: QS Series; SVHC: No S