APEM QS123XXHW220
Single Color LED, High Brightness White, Clear, 14mm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM QS123XXHW220.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 11 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-48.48%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2012-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM QS123XXHW220 fournies par ses distributeurs.
12 mm dia snap-in LED indicator 220 volt
INDICATOR, LED PANEL MNT, 12MM, WHITE
Led Panel Mount Indicator, Snap-In, White, 12 Mm, 220 Vac, 3 Ma, 2.5 Cd, Not Rated Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. QS123XXHW220
12MM SNAP-IN LED WIRES, WHITE 220VAC
LED PNL IND WHT CLEAR 14MM LEADS
QS Series snap in Panel mount High Brigh
INDICATOR, LED PANEL MNT, 12MM, WHITE; LED Colour: White; Operating Voltage: 220VAC; Mounting Hole Dia: 12mm; Forward Current If: 3mA; Luminous Intensity: 2.5cd; IP / NEMA Rating: Not Rated; Product Range: QS Series; SVHC: No SVHC (15-Jan-2018); Forward Voltage: 3.3V