APEM QS123XXHR220
Single Color LED, Hyper Bright High Efficiency Red, Daylight, 14mm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM QS123XXHR220.
TME
Datasheet5 pagesIl y a 3 ans
Farnell
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-28.69%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2012-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM QS123XXHR220 fournies par ses distributeurs.
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 6000mcd Automotive 2-Pin
Led Panel Mount Indicator, Snap-In, Red, 12 Mm, 220 Vac, 3 Ma, 6 Cd, Not Rated Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. QS123XXHR220
INDICATOR, LED PANEL MNT, 12MM, RED; LED Colour: Red; Operating Voltage: 220VAC; Mounting Hole Dia: 12mm; Forward Current If: 3mA; Luminous Intensity: 6cd; IP / NEMA Rating: Not Rated; Product Range: QS Series; SVHC: No SVHC (15