APEM QS123XXHG110
LED Indicator; 12mm; Plastic; Snap-In; Panel Mount; Fixed; Hyper Green; 110VAC; Wire
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM QS123XXHG110.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 3 ans
Datasheet5 pagesIl y a 8 ans
Newark
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-11.49%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2012-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM QS123XXHG110 fournies par ses distributeurs.
APEM 12 mm Fixed Light Hyper Bright Green 110 VAC indicator with Wire Terminals
Led Panel Mount Indicators 12Mm Wires Bright Green 110Vac
QS Series snap in Panel mount LED indica
12 mm dia snap-in LED indicator
INDICATOR, LED PANEL MNT, 12MM, GREEN
Led Panel Mount Indicator, Snap-In, Green, 12 Mm, 110 Vac, 6 Ma, 1.2 Cd, Not Rated Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. QS123XXHG110
LED PNL IND GREEN DIFF 14MM LDS
INDICATOR 12MM FIXED HI GRN 110V