APEM QS103XXHY220
Single Color LED, Hyper Bright Yellow, Daylight, T-4, 12mm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM QS103XXHY220.
TME
Datasheet5 pagesIl y a 3 ans
IHS
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-2.42%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM QS103XXHY220 fournies par ses distributeurs.
LED Indicator;10mm;Plastic;Snap-In;Panel Mount;Fixed;Hyper Yellow;220VAC;Wire
APEM 10 mm Fixed Light Hyper Bright White 220 VAC indicator with Wire Terminals
APEM QS103XXHY220 LED Indicator Light Yellow 230V AC
QS Series snap in Panel mount LED indica
10mm snap-in LED wires, yellow 220Vac
RS APAC
INDICATOR, LED PANEL MNT, 10MM, YELLOW
10 mm dia snap-in LED indicator
Led Panel Mount Indicator, Snap-In, Yellow, 10 Mm, 220 Vac, 3 Ma, 380 Mcd, Not Rated Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. QS103XXHY220
LED PNL IND YLW DIFF 12MM LEADS
INDICATOR 10MM FIXED HI YEL 220V