APEM QRM145BXXHR24E
APEM Rear Mount 24 VDC Fixed Light Hyper Bright Red LED with Wires Terminals and Black Bezel
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM QRM145BXXHR24E.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 4 ans
Farnell
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.49%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2017-01-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM QRM145BXXHR24E fournies par ses distributeurs.
Single Color LED, Hyper Bright High Efficiency Red
LED INDICATOR SEALED 14MM BLACK CHROME FIXED HYPER BRIGHT RED 24VDC WIRE
Panel Indicator, 14Mm, Red, 24Vdc; Led Color:Red; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:800Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Qrm14 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. QRM145BXXHR24E
14 mm panel mount LED indicators
REAR MOUNT 14MM BLACK IND 24VDC HYPER BR