APEM Q8R3BXXY24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 40mcd 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q8R3BXXY24E.
Electro Sonic
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q8R3BXXY24E fournies par ses distributeurs.
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8R3BXXY24E
Single Color LED, Yellow, Diffused
LED Indicator 8mm Recessed 24VDC IP67
8MM RECESSED BLACK LED WIRES, YEL 24VDC
LED PNL IND YELLOW DIFF 5MM LDS
APEM 8 mm Fixed Yellow panel mount LED with Black Chrome Recessed Bezel Wires Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 24 VDC .