APEM Q8R3BXXHG110E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 1900mcd 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q8R3BXXHG110E.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 3 ans
Electro Sonic
Master Electronics
Factory Futures
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+177%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2015-08-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q8R3BXXHG110E fournies par ses distributeurs.
Single Color LED, Hyper Bright Green, Diffused
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8R3BXXHG110E
LED Indicator 8mm Recessed Black bez GRE
8MM RECESSED BLACK LED WIRES, GRN 110VAC
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM LEADS
APEM 8 mm Fixed Hyper Bright Green panel mount LED with Black Chrome Recessed Bezel Wires Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 110 VAC .