APEM Q8R1CXXSY110E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 4000mcd 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q8R1CXXSY110E.
Electro Sonic
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q8R1CXXSY110E fournies par ses distributeurs.
LED INDICATOR SEALED 8MM RECESSED BRIGHT CHROME FIXED SB YELLOW 110VAC SOLDER
Single Color LED, Super Bright Yellow, Water Clear
APEM Q8R1CXXSY110E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 8MM LED
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8R1CXXSY110E
LED Indicator 8mm Recessed 110VAC IP67
LED PNL IND YLW CLR 5MM SLDR LUG