APEM Q8R1CXXSR110E
Single Color LED, Super Bright High Efficiency Red, Water Clear
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q8R1CXXSR110E.
Electro Sonic
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q8R1CXXSR110E fournies par ses distributeurs.
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 5000mcd 2-Pin
LED INDICATOR SEALED 8MM RECESSED BRIGHT CHROME FIXED SB RED 110VAC SOLDER
APEM Q8R1CXXSR110E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 8MM LED
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8R1CXXSR110E
LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 8MM
LED Indicator 8mm Recessed 110VAC IP67
LED PNL IND RED CLEAR 5MM SLDR