APEM Q8R1CXXG28E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 60mcd Automotive 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q8R1CXXG28E.
Electro Sonic
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-5.22%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q8R1CXXG28E fournies par ses distributeurs.
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8R1CXXG28E
Single Color LED, Green, Diffused
LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 8MM
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM SLDR
APEM 8 mm Fixed Green panel mount LED with Bright Chrome Recessed Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 28 VDC .