APEM Q8R1BXXG28E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 60mcd 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q8R1BXXG28E.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 3 ans
Electro Sonic
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-7.26%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q8R1BXXG28E fournies par ses distributeurs.
LED Panel Mount Indicators 28VDC FIXED GRN LED BLK BEZ RECESSED
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8R1BXXG28E
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 8mm Recessed 28VDC IP67
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM SLDR
APEM 8 mm Fixed Green panel mount LED with Black Chrome Recessed Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 28 VDC .