APEM Q8P5BXXHG12E
Led Panel Indicator, Green, 8Mm, 12Vdc Rohs Compliant: Yes |Apem Q8P5BXXHG12E
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q8P5BXXHG12E.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 5 ans
Tendance sur 3 mois:
-87.56%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2020-09-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q8P5BXXHG12E fournies par ses distributeurs.
PANEL MOUNT INDICATOR LED SEALED 8MM REAR WIRE FIXED HYPER GREEN 12VDC Q SERIES
Single Color LED, Hyper Bright Green, Water Clear
ROHS3Compliant Active ROHS3Compliant (Type) Panel Indicator
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM LEADS
INDICATOR 8MM PM PROMINENT GREEN