APEM Q8P1CXXSR24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 4500mcd Automotive 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q8P1CXXSR24E.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 18 ans
Electro Sonic
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-34.54%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q8P1CXXSR24E fournies par ses distributeurs.
Single Color LED, Super Bright High Efficiency Red, Water Clear
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8P1CXXSR24E
LED Indicator 8mm Prominent 24VDC IP67
LED PNL IND RED CLEAR 5MM SLDR
APEM 8 mm Fixed Super Bright Red panel mount LED with Bright Chrome Prominent Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 24 VDC .