APEM Q8P1CXXSR12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 10000mcd Automotive 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q8P1CXXSR12E.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 18 ans
Tendance sur 3 mois:
-33.65%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q8P1CXXSR12E fournies par ses distributeurs.
Single Color LED, Super Bright High Efficiency Red, Water Clear
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8P1CXXSR12E
LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 8MM
LED Indicator 8mm Prominent 12VDC IP67
LED PNL IND RED CLEAR 5MM SLDR
APEM 8 mm Fixed Super Bright Red panel mount LED with Bright Chrome Prominent Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 12 VDC .