APEM Q8P1CXXHG24E
Led Indicator Sealed 8MM Prominent Bright Chrome Fixed Hyper Green 24VDC Solder
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q8P1CXXHG24E.
Electro Sonic
Datasheet8 pagesIl y a 1 an
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-12.50%
Descriptions
Descriptions de APEM Q8P1CXXHG24E fournies par ses distributeurs.
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8P1CXXHG24E
LED PNL IND GREEN DIF QUICK CON
APEM 8 mm Fixed Hyper Bright Green panel mount LED with Bright Chrome Prominent Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 24 VDC .