APEM Q8P1BXXW24E
Led Indicator Sealed 8MM Prominent Black Chrome Fixed White 24VDC Solder
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q8P1BXXW24E.
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Factory Futures
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Descriptions
Descriptions de APEM Q8P1BXXW24E fournies par ses distributeurs.
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8P1BXXW24E
Single Color LED, White, Diffused
LED Indicator 8mm Prominent 24VDC IP67
8mm prominent black bezel IP67 sealed WHITE 24V
LED PNL IND WHITE DIFF 5MM SLDR
APEM 8 mm Fixed White panel mount LED with Black Chrome Prominent Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 24 VDC .