APEM Q8P1BXXG220E
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8P1BXXG220E
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q8P1BXXG220E.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 3 ans
Electro Sonic
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-13.07%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q8P1BXXG220E fournies par ses distributeurs.
Single Color LED, Green, Diffused
LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 8MM
LED Indicator 8mm Prominent 220VAC IP67
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM SLDR
APEM 8 mm Fixed Green panel mount LED with Black Chrome Prominent Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 220 VAC .