APEM Q8F3BXXSR220E
Single Color LED, Super Bright High Efficiency Red, Water Clear
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q8F3BXXSR220E.
Electro Sonic
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de APEM Q8F3BXXSR220E fournies par ses distributeurs.
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 1300mcd 2-Pin
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8F3BXXSR220E
LED Indicator 8mm Flush 220VAC IP67
LED PNL IND RED CLEAR 5MM LEADS
APEM 8 mm Fixed Super Bright Red panel mount LED with Black Chrome Flush Bezel Wires Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 220 VAC .