APEM Q8F3BXXHG220E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 300mcd Automotive 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q8F3BXXHG220E.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 3 ans
element14 APAC
Electro Sonic
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-100%
Introduction Date2015-08-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
APBL3025SURKCGK-F01 Bi-colour Green; RedLED; 570 / 630 nm 4-Pin 3025(1210)Clear
SML-LXL8047MWCTR/3, TITANBRITE SERIES WHITE LED, 3710K, ROUND LENS SMD PACKAGE
597 Series 1206 Blue Color Reverse Mount Micro SMD LED With Water Clear Lens
LED Low-Power Uni-Color Green 574nm 2.2V 2-Pin T/R
LED Uni-Color Yellow Green 574nm 2-Pin Chip 1206(3216Metric) T/R
Single Color LED, Super Ultra Green, Clear, 2.4mm
Descriptions
Descriptions de APEM Q8F3BXXHG220E fournies par ses distributeurs.
APEM Q8F3BXXHG220E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 8MM LED
Single Color LED, Hyper Bright Green, Diffused
LED indicator 8mm Flush Black bez Green
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM LEADS
Panel Mount Indicator, Led, 8Mm, Green, 220Vac; Led Color:Green; Operating Voltage:220Vac; Mounting Hole Dia:8Mm; Forward Current If:3Ma; Luminous Intensity:175Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:-; Forward Voltage:220Vac Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8F3BXXHG220E